Společnost Multi-VAC spol. s r. o. - člen skupiny France Air Group - prodejce specializující se na komplexní řešení v oblasti vzduchotechniky s mezinárodním působením a dlouholetou tradicí hledá pro rozšíření svého týmu kandidáta na pozici:

Skladník

Skladník pro pobočku Pardubice

Náplň práce

  • provádí fyzický příjem a výdej zboží do/ze skladu dle dodacích listů
  • provádí kontrolu přijímaného a vydávaného zboží
  • zpracovává písemný záznam o zjištěných vadách dodávky
  • provádí optimální balení zboží do manipulačních jednotek
  • provádí manipulaci se zbožím na/z přepravních prostředků v souladu s provozně manipulačním řádem společnosti
  • manipuluje a vhodně ukládá zboží a obalové materiály v souladu s provozně manipulačním řádem společnosti
  • účastní se při provádění inventur skladových zásob

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující společnosti
  • zaměstnanecké benefity
  • dobré finanční ohodnocení
  • týmovou i samostatnou práci v příjemném prostředí firmy
  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti působící více než 25 let na trhu

Požadujeme

  • SO / vyučen- technický směr
  • schopnost samostatně a systematicky pracovat
  • trestní bezúhonnost
  • průkaz řidiče vysokozdvižných motorových vozíků skupin D a W1
  • odolnost vůči stresu a vysoké pracovní nasazení
  • znalost zásad BOZP a PO při manipulaci a skladování výhodou
  • znalost zásad skladového hospodaření výhodou
  • časovou flexibilitu
  • dobrý zdravotní stav
  • základní počítačová gramotnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Typ pracovní smlouvy

  • HPP

Termín nástupu

  • Dohodou

Místo výkonu

  • Pardubice

Společnost
Multi-VAC spol. s r.o.
Adresa
Poděbradská 289, Pardubice – Trnová
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel