PKS stavby a.s. - generální dodavatel staveb

STAVBYVEDOUCÍ PRO POZEMNÍ STAVBY

NÁPLŇ PRÁCE:
- řízení realizace staveb,
- provádění stavebních děl pozemního stavitelství poskytování služeb v oblasti stavebnictví včetně koordinace dodávek subdodavatelských a vnitro subdodávek,
- zajištění výrobního procesu, tj. technologických a pracovních postupů a plynulostí výstavby,
- plnění výrobních úkolů v objemu, sortimentu, kvalitě a čase při stanovené efektivnosti a využití kapacit,
- dodržování právních norem, zejména v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ekologie a požární ochrany
POŽADUJEME:
- minimálně SPŠ stavební, nejlépe obor pozemní stavby
- odborná praxe min. 5 let výhodou (ZKUŠENOSTI S ŘÍZENÍM EKONOMIKY STAVBY VÝHODOU)
- znalost práce s Pc (Office, internet)
- řidičský průkaz skupiny B
- autorizační zkouška výhodou
NABÍZÍME:
- dobré finanční ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
- zázemí silné stavební firmy z Vysočiny
- možnost vlastní seberealizace a profesního růstu
- týden dovolené navíc
- zajímavé firemní benefity a další výhody
Místo pracoviště na zakázkách v rámci celé ČR (především v kraji Vysočina, Jihomoravský, Východočeský, Středočeský, Olomoucký).

Společnost
PKS stavby a.s.
Adresa
Brněnská 126/38, Žďár nad Sázavou – Žďár nad Sázavou 1
Jihomoravský kraj
Královéhradecký kraj
Olomoucký kraj
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel