Atelier 99 je architektonická a projekční kancelář působící v rámci celé České republiky. Zajišťujeme architektonický, projekční a inženýrský servis od začátku do konce. Projektujeme s nohama na zemi a s použitím selskýho rozumu. Netvrdíme, že umíme všechno na světe... ale je toho fakt hodně! A to hodně zvládáme i z Brna.

Hlavní inženýr projektu (HIP)

Do týmu hledáme novou posilu na pozici hlavního inženýra projektu! Baví Vás projektování? Stavařina? Architektura? Máte nějakou zkušenost s vedením projektů? Pojďte k nám dělat!

Pracovní náplň

  • vedení a koordinace projektů pozemních staveb
  • řízení týmu projektantů a subdodavatelů
  • účast na stavbě v rámci autorského dozoru
  • předvídání vzniku problémů
  • zodpovědnost za technické řešení projektů, jejich ekonomiku a splnění termínů

Kvalifikační předpoklady

  • vzdělání stavebního nebo architektonického směru
  • prokazatelná praxe v projektování a ve vedení zakázek
  • schopnost dotáhnout práci do konce se vším všudy
  • selský rozum
  • znalost MS Office, AutoCAD, ideálně i Revit
  • řidičák skupiny B
  • autorizace výhodou

Nabízíme

  • práce na super projektech středních a větších velikostí
  • neformální a nezkostnatělé pracovní prostředí bez zbytečné byrokracie
  • supr kanceláře v centru Brna
  • žádný dresscode, nemusíte chodit v obleku
  • příspěvky na pojištění, penzijní spoření, kočárkovné
  • volná pracovní doba, občasná práce z domu
  • pravidelné "exkurze" ve vinných sklípcích
  • kávovar na zrnkový kafe

Nástup ideálně hned, ale počkáme si i na konec Vaší výpovědní lhůty. Hledáme někoho na dlouhou dobu a nemáme problém chvilku vydržet.

Prosím o zaslání životopisu včetně soupisu referenčních zakázek a Vaší pozice na nich. Součástí životopisu a průvodního textu ať je prosím i fotografie a pár neformálních řádků o Vás.

Společnost
Atelier 99 s.r.o.
Adresa
Bratislavská 918/22, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, 13. plat, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Atelier 99 s.r.o., Kamila Kryčerová
+420 739 579 954
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.