grantEX je stabilní skupina s týmem profesionálů, kteří zajišťují služby a poradenství v oblastech dotací, akvizic, práva, daní a účetnictví.

ÚČETNÍ SPECIALISTA NA STÁTNÍ PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE

Stabilní obchodní skupina s týmem profesionálů, kteří zajišťují služby a poradenství v oblastech dotací, akvizic, práva, daní a účetnictví hledá do svého týmu ÚČETNÍHO SPECIALISTU NA STÁTNÍ PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE.

Požadavky:

- znalost problematiky vedení účetnictví státních příspěvkových organizací dostatečná pro samostatné fungování

- znalost čerpání fondů a fondu FKSP, orientace ve tvorbě ekonomických rozborů a rozpočtů

- samostatnost a pečlivost

- základní znalost vedení účetnictví podnikatelských subjektů

Výhody:

- praxe s účetním softwarem Gordic

- praxe s účetním softwarem Pohoda

- vítána i znalost jiných účetních softwarů

Pracovní náplň:

- zpracování účetních agend klientů (faktury přijaté, faktury vydané, bankovní a hotovostní operace apod.)

- příprava a zpracování pravidelné měsíční závěrky

- pravidelné zpracování ekonomických rozborů pro potřeby řízení organizace

- zpracování statistických výkazů týkajících se účetnictví

- vypracování rozpočtů a odpisových plánů

- spolupráce při řešení klientských dotazů

- komunikace s klienty

- komunikace s úřady

- administrativní činnosti

To vše s podporou zkušených členů našeho týmu.

Odměna:

- nástupní hrubá mzda ve výši 30.000 – 40.000 Kč dle zkušeností při plném úvazku

- po uplynutí zkušební doby možné navýšení při plném úvazku

- stravenky

- firemní notebook

- firemní SIM karta s možností firemního mobilního telefonu

- další případné benefity budou diskutovány po uplynutí zkušební doby.

Nástup a zkušební doba:

- od 1. ledna 2019 či později

- kušební doba v délce trvání 3 měsíců od data nástupu

Místo výkonu práce:

- kanceláře společnosti grantEX accounting s.r.o. v Praze

- nepravidelné návštěvy v sídlech klienta

- po vzájemné dohodě také možnost práce z domova (home-office)

Společnost
grantEX accounting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

grantEX accounting s.r.o., Vladimír Krist
725 759 100