Nástrojáři a údržbáři strojů/ plat 2750 EUR měsíčně/ SRN

Pro našeho klienta působícího v oblasti Coburgu (Bavorsko) hledáme uchazeče na pozice Nástrojařů a údržbářů progresivních nástrojů a strojů v oblasti automobilového průmyslu (Stroje Schuler a Roster).

Náplň práce:

  • nezávislé nastavení nástrojů
  • údržba děrovacích a tvářecích lisů
  • kontrola kvality
  • nezávislá změna nástroje
  • provádění drobných oprav

VÁŠ PROFIL:

  • zkušenosti jako Nástrojař (v ideálním případě děrování a tváření kovů)
  • odborná praxe
  • ochota pracovat v třísměnném provozu a práce v sobotu (za příplatky)
  • samostatnost i týmová práce a flexibilita
  • vzdělání nebo praxe se stroji a systémy v oblasti obrábění kovů, kovoobrábění, průmyslový mechanik

Výhodou je:

  • zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu
  • zkušenosti s manipulací s děrovacími a tvářecími lisy

Základní znalost němčiny nutná.

Nastup až v roce 2019. Odvoz na místo zajistíme, ubytování zajistí agentura.

Zašlete prosím životopis včetně fotografie v Němčině.

Společnost
M O D U S s.r.o.
Adresa
Liberecký kraj
Coburg, Německo
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Němčina (Základní)
Plat
Plat: 2 000 – 3 000 EUR / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl, Mechanik, Nástrojař, Operátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

M O D U S s.r.o., Patrik Líbal
777 068 592