SPOLEČNOST STANT MANUFACTURING S.R.O. JE AMERICKÁ KORPORACE S TRADICÍ 120 LET, KTERÁ JE CELOSVĚTOVĚ VEDOUCÍ SPOLEČNOSTÍ V OBLASTECH TECHNOLOGICKÉHO NÁVRHU, VÝROBY A DISTRIBUCE ŠIROKÉHO SPEKTRA PRODUKTŮ A NÁSTROJŮ PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL (PLASTOVÁ VÍČKA, HADIČKY, VENTILY APOD.). V ČR MÁ ZASTOUPENÍ V PODOBĚ NOVÉHO VÝROBNÍHO ZÁVODU V OSTRAVĚ, KDE V RÁMCI DOPLNĚNÍ SVÉHO TÝMU OBSAZUJE POZICI:

KONSTRUKTÉR / CAD INŽENÝR

Co Vás čeká:

  • tvorba konceptů výrobků (2D/3D) ve fázi nacenění dle specifikací zákazníka
  • úzká spolupráce s produktovými inženýry na designu produktu
  • tvorba (2D/3D) dokumentace výrobků
  • tvorba dokumentace o designových změnách
  • správa dokumentace v programu Team center
  • asistence při montáži prototypů a jejich testování

Co od Vás očekáváme:

  • praxe v oblasti automotive výhodou
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe ve strojním oboru
  • znalost a schopnost zpracování technické dokumentace ve 2D/3D
  • orientace v problematice výroby z plastů
  • zkušenosti se systémem NX výhodou (programy pro tvorbu 3D modelů a technických výkresů)
  • znalost systému CATIA výhodou
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (schopnost domluvit se s centrálou v USA)
  • samostatná a spolehlivá osobnost se smyslem pro detail

Co Vám můžeme nabídnout:

  • místo výkonu práce v nové moderní hale v Ostravě
  • působení v mezinárodním týmu odborníků
  • zajímavé mzdové ohodnocení a benefity
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • stravenky
  • 13. plat

Společnost
Stant Manufacturing s.r.o.
Adresa
Na Rovince 915, Ostrava – Hrabová
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Stant Manufacturing s.r.o., Šárka Hermanová