Koncern LEONI s více jak 87 tis. zaměstnanci po celém světě je vedoucím výrobcem kabelů, kabelových aplikací a systémových elektronických montážních skupin pro zákazníky v automobilovém průmyslu, elektrotechnice, elektronice a energetice.
Náš tým zaměstnanců se smyslem pro orientaci na zákazníka se stará o spokojenost našich klientů. Nové úkoly a výzvy vyžadují posilu.

TECHNIK LDorado pro vývoj kabelových svazků vozidel Škoda

Technik LDorado pro vývoj kabelových svazků do osobních vozidel koncernu VW (značka Škoda) – Mladá Boleslav – ž/m

Vaše náplň práce

- Kontaktní osoba pro zákazníky a výrobní závod v technických otázkách
- Vývoj a konstrukce kabelových svazků pro palubní desky pomocí systémů 2D CAD
- Vývoj konceptů a řešení problémů se zákazníkem
- Práce na vývojových projektech
- Vytváření a správa prezentací, dokumentací a protokolů
- Koordinace a podpora při realizaci technických změn
- Vyhledávání potenciálů optimalizace v rámci snižování nákladů (PCO)

Vaše kvalifikace

- Ukončené studium technického směru nebo alternativně nižší vzdělání s praxí v oboru
- Zkušenost s vývojem kabelových svazků a projektovou prací výhodou
- Znalost práce se systémy 2D CAD a v procesu Vobes
- Znalost německého a anglického jazyka na dobré úrovni a znalost elektronického zpracování dat (MS-Office)
- Ochota cestovat, i do zahraničí
- Vysoké povědomí o termínech, nákladech a kvalitě
- Analytický a strukturovaný přístup a způsob myšlení

Nabízíme atraktivní odměnu s nadprůměrnými doplňkovými výhodami: příspěvek na důchodové pojištění, zajímavé programy dalšího vzdělávání a intenzivní péče ve fázi zapracování, modely pružné pracovní doby a individuální podpora v rámci pravidelné zdravotní prevence. Další informace najdete na www.leoni.com.

Zaujala vás naše nabídka? Budeme se tedy těšit na vaši online odpověď. Uveďte prosím svoji představu o výši platu a nejbližší možný termín nástupu.

Společnost
neumatic cz, s.r.o.
Adresa
Koněvova 135, Mladá Boleslav – Čejetice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Technika a vývoj, Strojní inženýr, Technik, Konstruktér, Vedoucí vývoje/Team Leader, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.