Koncern LEONI s více jak 87 tis. zaměstnanci po celém světě je vedoucím výrobcem kabelů, kabelových aplikací a systémových elektronických montážních skupin pro zákazníky v automobilovém průmyslu, elektrotechnice, elektronice a energetice.
Náš tým zaměstnanců se smyslem pro orientaci na zákazníka se stará o spokojenost našich klientů. Nové úkoly a výzvy vyžadují posilu.

TECHNIK EB pro vývoj kabelových svazků vozidel Škoda

Technik EB pro vývoj kabelových svazků do osobních vozidel koncernu VW (značka Škoda) – Mladá Boleslav – ž/m

Vaše náplň práce

- Kontaktní osoba pro zákazníky a výrobní závod v technických otázkách
- Vývoj kabelových svazků pro palubní desky pomocí nejmodernějšího CAD programu
- Vývoj konceptů a řešení problémů se zákazníkem
- Práce v projektovém týmu
- Vytváření a správa prezentací, dokumentací a protokolů
- Vyhledávání potenciálů optimalizace v rámci snižování nákladů (PCO)
- Odpovědnost za vývoj kabelových schémat zapojení (napájení, plán uzemnění atd.)

Vaše kvalifikace

- Ukončené vzdělání technického směru nebo alternativně nižší vzdělání s praxí v oboru
- Zkušenost s vývojem kabelových svazků a projektovou prací výhodou
- Znalost práce s EB-Cable a v procesu Vobes
- Znalost německého a anglického jazyka na dobré úrovni a znalost elektronického zpracování dat (MS-Office)
- Ochota cestovat, i do zahraničí
- Vysoké povědomí o termínech, nákladech a kvalitě
- Analytický a strukturovaný přístup a způsob myšlení

Nabízíme atraktivní odměnu s nadprůměrnými doplňkovými výhodami: příspěvek na důchodové pojištění, zajímavé programy dalšího vzdělávání a intenzivní péče ve fázi zapracování, modely pružné pracovní doby a individuální podpora v rámci pravidelné zdravotní prevence. Další informace najdete na www.leoni.com.

Zaujala vás naše nabídka? Budeme se tedy těšit na vaši online odpověď. Uveďte prosím svoji představu o výši platu a nejbližší možný termín nástupu.

Společnost
neumatic cz, s.r.o.
Address
Koněvova 135, Mladá Boleslav – Čejetice
Required education: Education is not important
Required languages: English (Advanced), German (Advanced)
Benefits: Bonuses, Flexible start/end of working hours, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Corporate Events, Opportunity to work up hours
Listed in: IS/IT: Application and system development, Technology and development, Automotive industry, Technician, Design engineer, Development engineer, Research and development worker, Development Manager / Team Leader, CAD / CAM specialist
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.