KRKA v současnosti patří mezi přední generické farmaceutické společnosti na světě. Již více než půl století úspěšně implementujeme naše strategie a pokračujeme v naší misi a vizi. Ve společnosti KRKA vyvíjíme intenzivně generické léky s přidanou hodnotou, které jsou výsledkem naší vlastní znalosti a know-how. Naše vlastní léky jsou známy svou vysokou kvalitou, bezpečností a účinností. Úspěch naší společnosti závisí na odhodlání a odbornosti našich zaměstnanců. Snažíme se získávat, motivovat a udržet energetické a talentované lidi a budovat firemní kulturu mezinárodního charakteru.

ŠANCE PRO OBCHODNÍHO REPREZENTANTA (pr.)

O ČEM POZICE JE:

Na Vaší nové pozici budete navštěvovat lékaře (neurology, psychiatry, praktické lékaře) a lékárníky ve Vašem regionu (Praha východ, Praha 4, Tábor, Benešov, Kutná Hora) a prezentovat svěřené portfolio léků. Budete se podílet na pořádání společenských a vzdělávacích akcích pro lékaře, jako jsou semináře, lékařská konzilia aj.

CO MŮŽETE ZÍSKAT:

Nabízíme zázemí jedné z největších generických farmaceutických společností v ČR, systém bonusů, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, teambuildingové akce, na kterých si každý sportovec přijde na své.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

Očekáváme obchodního ducha - to je na této pozici to nejdůležitější. Nemusíte mít praxi v oboru, všechno potřebné Vás naučíme. Stačí mít chuť do práce a učení, příjemné vystupování, mít rád/a práci s lidmi a být aktivní řidič.

CO JE POTŘEBA UDĚLAT NYNÍ:

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, neváhejte, prosím, poslat Vaše CV prostřednictvím odpovědního formuláře.


Informace o pozici

Společnost
KRKA ČR, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.