Typ pozice: Sociální pracovník/ce, Centrum pro rodiny Delta, Dům tří přání, z. ú., úvazek 0,5-1,0

Dům tří přání je nezisková organizace, která pomáhá dětem a jejich rodinám v krizové situaci. Naší snahou je umožnit těmto dětem bezpečný vývoj v původní rodině. Do Centra pro rodiny Delta hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Sociální pracovník/ce pro socioterapeutickou práci s rodinami.

Náplň práce:

  • přímá socioterapeutická práce s rodinami (dětmi a jejich rodiči v náročných životních situacích), sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi a služby v rámci SPOD;
  • samostatné vedení rodin s ohroženým dítětem/dětmi v roli klíčového pracovníka;
  • úzká komunikace s pracovníky OSPOD a s dalšími spolupracujícími odborníky a organizacemi;
  • práce v ambulanci i v terénu;
  • administrativa spojená s přímou klientskou prací.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti sociální práce, sociální pedagogiky a příbuzných oborů (v rámci zákona č. 108/2006 Sb. § 110 – sociální pracovník);
  • schopnost samostatné i týmové práce;
  • osobnostní zralost, zkušenost a rozhodnost;
  • praxe v pomáhajících profesích 5 let, praxe v práci s ohroženými dětmi/jejich rodinami vítána;
  • vítáme zájemce se zkušeností s procesem mediace, případně s akreditovaným sebezkušenostním psychoterapeutickým výcvikem.

Nabízíme:

  • práci v dlouhodobě dobře zavedené a stabilní organizaci;
  • pravidelné supervize a další vzdělávání;
  • profesionální a přátelský pracovní tým;
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů, prostor pro invenci a seberozvoj;
  • finanční ohodnocení odpovídající úrovni běžné v neziskovém sektoru.

Nástup: leden 2019, nebo dle dohody

V případě zájmu, prosím, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis do 17. 12. 2018.

Kontaktní osoba:

Mgr. Michal Kniha, tel.: 602 662 063.

Společnost
Dům tří přání
Adresa
Terronská 727/7, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Dům tří přání, Mgr. Michal Kniha
606 662 063