Linka důvěry Dětského krizového centra přijme pracovníka/pracovnici na pozici

VEDOUCÍ LINKY DŮVĚRY

Požadujeme:

- ukončené bakalářské vzdělání nejlépe v oblasti sociální práce či psychologie

- splnění kvalifikačních požadavků dle zákona č. 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů

- kurz krizové intervence s akreditací MPSV v rozsahu 150 h

- zkušenost s poskytováním služby - telefonická krizová pomoc

- zkušenost s vedením týmu

- trestní bezúhonnost

Výhodou může být, ale není podmínkou:

- praxe na vedoucí pozici

- zkušenost s grantovou a dotační politikou nestátních organizací

- praxe s internetovým poradenstvím a službou chat

Nabízíme:

- práci na celý či částečný pracovní úvazek

- flexibilní pracovní doba s možností práce z části z domova

- dovolená 5 týdnů při pracovním úvazku 1,0

- pravidelné supervize, včetně manažerské supervize, a další odborné vzdělávání

- zajímavou a tvořivou práci v profesionálním týmu

- podporuodborného a profesního rozvoje

- zaměstnání v organizaci s vysokým odborným kreditem

Náplň práce:

- odborné a organizační zajištění chodu Linky důvěry Dětského krizového centra, z.ú.

- rozvoj pracovníků a vedení týmu Linky důvěry DKC

- aktivní konzultant Linky důvěry DKC (část úvazku)

- účast na grantové a dotační politice DKC

Nástup od listopadu 2019 či dle dohody.

Zasláním životopisu uděluje odesilatel DKC souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v životopise ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále dle GDPR).

V případě, že máte jakékoliv dotazy k nabízené pracovní pozici, prosím, kontaktujte Mgr. Veroniku Andrtovou, tel.: 241 480 511.

Vyhodnocování životopisů probíhá průběžně. Vybrané zájemce/zájemkyně zveme k osobnímu pohovoru.

Společnost
DĚTSKÉ KRIZOVÉ CENTRUM, z.ú.
Adresa
V zápolí 1250/21, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.