Hledáte zajímavé a perspektivní zaměstnání v prosperující firmě?

Firma congatec AG se sídlem v Německu je předním světovým výrobcem průmyslových počítačových modulů.
Pro svou vývojovou kancelář v Plzni hledá nového člena týmu na pozici:

HW Test Engineer (znalost Linux a C/C++)

Náplň práce

  • příprava a modifikace specifického operačního softwaru (Bootloader, Kernel, Root-Filesystem) pro různé testovací systémy a platformy
  • tvorba programů v nižších programovacích jazycích pro testovací účely a oživování
  • údržba testovacího softwaru
  • údržba jádra OS Linux
  • vývoj a údržba testovacího pracoviště Boundary Scan
  • spolupráce a podpora při návrhu schémat testovacího vybavení
  • tvorba a údržba softwarové dokumentace
  • tvorba specifikací a nových standardů, produktů a vlastností

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • dobrou znalost anglického jazyka
  • základní znalost Linux Shell Scripting
  • zkušenosti s programováním v C/C++ a skriptovací programování (Bash)

Nabízíme

  • motivující mzdové ohodnocení
  • 6 týdnů dovolené
  • firemní lekce angličtiny
  • možnost profesního růstu formou vzdělávání
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • atmosféru malé firmy v mezinárodním prostředí
  • mladý pracovní kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí s dobrou dostupností MHD

Společnost
congatec s.r.o.
Adresa
Brojova 2113/16, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Konstruktér, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.