Jihočeská univerzita - Rektorát

Junior projektový a finanční manažer/manažerka

Základní pracovní náplň:

  • příprava, realizace a udržitelnost projektů financovaných z evropských dotací
  • projektová, finanční a komplexní administrativa dotačních projektů
  • metodická a administrativní podpora aktérů a partnerů projektů

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání, ekonomický nebo technický směr výhodou,
    pozice je vhodná i pro absolventy
  • velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project)
  • organizační, analytické a komunikační schopnosti
  • odolnost vůči stresu, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce
  • zájem se nadále rozvíjet
  • aktivní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • práci v příjemném univerzitním prostředí a kolektivu pracovníků
  • smlouvu na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) s perspektivou trvalého zaměstnání
  • plný úvazek nebo možnost zkráceného úvazku dle dohody (min. 0,8 úvazku)
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity - viz www.jcu.cz

Předpokládaný nástup: 1. 1. 2019 nebo dle dohody

Přihlášku s požadovanými dokumenty zasílejte na e-mail uvedený v kontaktech pod značkou
„Junior projektový manažer/manažerka“
nejpozději do 10. prosince 2018.

Přihláška musí obsahovat:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis
  • kopie dokladů o dosaženém vzdělání

Společnost
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Adresa
Branišovská 1645/31a, České Budějovice – České Budějovice 2
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Vzdělávání a školství, Administrativní pracovník, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Project Manager, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Naděžda Kuršová
Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice, Česká republika
389 032 031