Mezinárodní ekologická organizace Greenpeace hledá kolegy a kolegyně na pozici Operátor/ka. Greenpeace je nezávislá nezisková organizace, která je financována individuálními pravidelnými dárci. Vaším úkolem by bylo uvítání a informování našich dárců, zjišťování a kontrola údajů, případně získávání nových dárců v rámci speciální kampaně.

Náplň práce:

· hovory spojené s uvítáním a udržením dárců, případně získáním nových dárců

· zápis informací do databáze

· hledání inovativních přístupů v oblasti telefonické komunikace

Požadujeme:

· skvělé komunikační schopnosti

· spolehlivost/samostatnost

· ochotu zkoušet nové postupy

· organizační schopnosti

· znalost anglického jazyka výhodou

· aktivní práce s MS excel

· zájem o životní prostředí

Nabízíme:

· flexibilní pracovní doba (dle domluvy)

· práci, která má smysl

· získání praxe v neziskovém sektoru

· zapojení se do činnosti v mezinárodní ekologické organizaci

· prohloubení znalostí v oblasti ochrany přírody

· intenzivní a přátelskou spolupráci s týmem Greenpeace

· možnosti podílet se i na dalších aktivitách Greenpeace

· možnost aktivní komunikace v anglickém jazyce

V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis a motivační dopis (proč chcete být součástí Greenpeace)

Greenpeace je inkluzivní zaměstnavatel, který podporuje diverzitu. Vážíme si rozdílů mezi lidmi, prosazujeme rovnocennost a bojujeme proti diskriminaci. Tímto postojem posilujeme naše schopnosti jakožto organizace. Vítáme přihlášky do výběrových řízení od lidí jakéhokoliv původu. Nediskriminujeme na základě postižení, rasy, barvy pleti, etnicity, genderu, náboženství, sexuální orientace, věku ani jakékoliv jiné kategorie chráněné zákonem.

Společnost
GreenpeaceCouncil - Greenpeace Česká republika
Adresa
Prvního pluku 143/12, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 8 000 – 16 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Prodejce po telefonu/Telesales, Promotér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace