Mezinárodní ekologická nezávislá organizace.

Brigáda u Greenpeace

Mezinárodní ekologická organizace Greenpeace hledá kolegy a kolegyně na pozici Operátor/ka. Greenpeace je nezávislá nezisková organizace, která je financována individuálními pravidelnými dárci. Vaším úkolem by bylo uvítání a informování našich dárců, zjišťování a kontrola údajů, případně získávání nových dárců v rámci speciální kampaně.

Náplň práce:

· hovory spojené s uvítáním a udržením dárců, případně získáním nových dárců

· zápis informací do databáze

· hledání inovativních přístupů v oblasti telefonické komunikace

Požadujeme:

· skvělé komunikační schopnosti

· spolehlivost/samostatnost

· ochotu zkoušet nové postupy

· organizační schopnosti

· znalost anglického jazyka výhodou

· aktivní práce s MS excel

· zájem o životní prostředí

Nabízíme:

· flexibilní pracovní doba (dle domluvy)

· práci, která má smysl

· získání praxe v neziskovém sektoru

· zapojení se do činnosti v mezinárodní ekologické organizaci

· prohloubení znalostí v oblasti ochrany přírody

· intenzivní a přátelskou spolupráci s týmem Greenpeace

· možnosti podílet se i na dalších aktivitách Greenpeace

· možnost aktivní komunikace v anglickém jazyce

V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis a motivační dopis (proč chcete být součástí Greenpeace)

Společnost
GreenpeaceCouncil - Greenpeace Česká republika
Adresa
Prvního pluku 143/12, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 16 000 – 20 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Prodejce po telefonu/Telesales, Promotér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace