EGMedical, s.r.o. - speciální elektronika

Programátor embedded - elektronika - firmware

Co vás čeká

Vyvíjíme elektroniku pro medicínské a průmyslové aplikace, od ideového zadání do výroby. Pracujeme na středně velkých projektech v interních týmech o 2-4 lidech (hardwaráři - softwaráři).

Protože pracujeme pro více zákazníků na různých projektech, je práce pestrá. Je nás celkem cca 10 vývojářů.

Máme vlastní malou výrobu (strojní osazování DPS), hardware, na kterém budete pracovat, je vesměs u nás navržený i vyrobený - takže zpětná vazba je okamžitá.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme člověka, kterého baví programovat mikrokontroléry nebo embedded Linux aplikace: potřebujeme buď

- znalost programování mikrokontrolérů v C (nejlépe AVR nebo ARM/např. STM32, případně Arduino, ESP)

nebo

- znalost Linuxu na malých zařízeních (např. umím zkompilovat jádro, hraji si s Raspberry nebo OpenWRT) - s tímto už profi "embedded linux" specifika každého naučíme.

Máme práci pro začátečníky i zkušené. U nových projektů si interně děláme "burzu" kdo bude na čem pracovat - snažíme se, aby vývojáři pracovali na projektech, které je, zajímají, baví a jsou tak složité, že se člověk může rozvíjet a neutopí se.

Co vlastně budete dělat?

Od šéfa projektu dostanete zadání ("tohle má posílat data o teplotě pacienta na server"), od hardwarářů oživený prototyp hardwaru ("tady máš desku, tady schéma, s tímhle se komunikuje takhle") a potřebné přípravky.

Teď bude Vaše - podle složitosti projektu a Vašich zkušeností (a nakonec i přání) víceméně samostatná nebo silně týmová - role napsat do zařízení program, který jej oživí. Postup práce s Vámi bude konzultovat některý z kolegů - ne v roli kontrolujícího vedoucího, ale zkušeného kolegy.

Máte-li chuť, zpracujete k programu i dokumentaci a postupy pro testování.

Když se zadaří, budete sledovat, jak se Vámi vyvinuté zařízení dostane do výroby. Po vychytání much nastane čas na hrdost: "dívej, tohle jsem dělal já", když uvidíte v televizi záběry z nemocnice nebo průmyslu, kde běhají naše přístroje.

Výhodou bude, pokud budete umět (ale když neumíte, nic se neděje)

- Python

- git

- Bitbake/Yocto

- základy nějakého systému pro návrh DPS (používáme Eagle a Altium Designer)

Výhodou je, pokud rádi "bastlíte" a rádi si hrajete s hardwarem, rozumíte schématům apod.

Co vám můžeme nabídnout

Kanceláře v Brně 5 minut od nádraží (zast. Vlhká), bezproblémové parkování. Flexibilní a lidská pracovní doba, minimum až žádné služební cesty (ŘP netřeba), v podstatě normální mladý kolektiv. Stravenky a dobré kafe jsou snad už standard:)

Hledáme pracovníky na HPP i částečný úvazek, minimálně však na průměrně 2,5x8 hodin týdně.

Společnost
EGMedical, s.r.o.
Adresa
Křenová 89/19, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Elektroinženýr, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.