Nechcete už pracovat v „Open Space“ v nějakém průmyslovém parku kilometry za městem? Preferujete lidštější prostředí? Tady je mimořádná příležitost pracovat v historickém centru Pardubic, Ostravy nebo Brna. Všude jsme v centru města, žádná odlidštěná vývojová centra! Hledáte právě novou pracovní příležitost a změnu? Podílejte se na zlepšení našeho zdravotnictví při vytváření moderních informačních systémů pro naše zdravotnická zařízení. Chcete být součástí vývojového týmu u významné softwarové společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám Vaše CV! Reagujeme okamžitě, protože jednáte přímo se zaměstnavatelem a ne s žádnou agenturou. Každému uchazeči se ozveme!

Náplň práce
Vývoj nemocničního informačního systému.

Požadované zkušenosti
Znalost Frameworku Angular 2 pro webového klienta.
Znalost programovacích jazyků TypeScript a html.
Znalost C# je výhodou.
Zkušenosti s komponentami pro Angular 2 a se zpracováním designu pomocí CSS jsou výhodou.
Uvítáme i nadání pro design aplikací.

Osobnostní předpoklady
Analytické schopnosti
Schopnost práce v týmu
Samostatnost
Odpovědnost

Nabízíme
Samostatnou a odpovědnou práci
Odpovídající platové ohodnocení
Seberealizace v jedné z nejúspěšnějších zdravotnických IT firem
Perspektivní zaměstnání v silné a expandující firmě
Možnost odborného růstu a kariérního postupu
Možnost používat moderní softwarové technologie
Moderní technické vybavení
Příjemný pracovní kolektiv
Pěkné pracovní prostředí
Pružnou pracovní dobu

Benefity
Nepracujete v „Open Space“
Pružná pracovní doba
Roční prémie při splnění plánu
5 týdnů dovolené
Náhrada prvních 3 dnů při nemocenské
3 dny krátkodobého volna na vyléčení ročně (sick days)
Každoroční navyšování základních mezd o míru inflace
Penzijní připojištění
Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
Nadstandardní preventivní lékařská péče
Očkování proti chřipce
Dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
Stravenky a poukázky na sportovní aktivity
Výuka angličtiny na pracovišti
Společenské akce pro zaměstnance
Letní „Rodinný a Dětský den“
Mikulášské odpoledne a nadílka pro děti zaměstnanců
Vánoční výtvarná soutěž pro děti zaměstnanců

Místo pracoviště
Ostrava, nebo Brno, nebo Pardubice.

Mzdové podmínky
Dohodou

Nástup
Dohodou

Řidičský průkaz
B

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – minimálně technická

Společnost
STAPRO s. r. o.
Adresa
Brno
Ostrava
Pardubice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, IT ředitel/manažer, Webdesigner, Webmaster, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.