Cheil Czech

Jsme součástí významné mezinárodní reklamní agentury založené v Jižní Korei, která nyní působí v 60 zemích světa. V současné době hledáme vhodného uchazeče na pozici Účetní pro agendu Digital Media Buying.

Pracovní náplň:
- účtování přijatých a vydaných faktur
- zodpovědnost za dokumentaci k fakturaci včetně s tím spojené administrativy
- zadávání objednávek do systému

- párování plateb s fakturami

- výhledově užší spolupráce s Digital teamem na tvorbě kampaní

Požadujeme:
- účetní praxi na podobné pozici-výhodou, nikoliv podmínkou
- komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup
- odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu
- schopnost pracovat v týmu i samostatně
- smysl pro korporátní příslušnost
- znalost práce s MS Office

- znalost češtiny
- znalost angličtiny – ústní i písemná komunikace se zahraničními kolegy a centrálou na denní bázi

Nevyhýbáme se rychle učenlivým a adaptabilním absolventům vysokých, případně vyšších odborných škol orientujícím se v účetní problematice, kteří absenci praxe nahradí svým aktivním přístupem a chutí se učit novým věcem

Nabízíme:
- zázemí expandující společnosti s možností profesního růstu (finance, digital)
- odpovídající mzdové ohodnocení
- být součástí mladého a dynamického týmu
- moderní pracovní prostředí v těsné blízkosti metra Chodov
- firemní benefity jako mobilní telefon, stravenky, sick day, flexibilní pracovní doba, multisport karta
- nástup dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce.

Společnost
Cheil Germany GmbH, organizační složka
Adresa
V parku 2294/4, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Asistentka, Fakturantka, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel