Staňte se součástí pracovního teamu společnosti TONAK a.s., nejvýznamnějšího světového výrobce pokrývek hlavy, pro něhož jsou know - how zkušenosti, výrobní znalosti a 200–letá tradice produkce nejvyšší zárukou top kvality, módního trendu a nenahraditelného designu nabízených výrobků.

Mistr

Co Vás čeká:

  • řízení a organizování svěřeného úseku a odpovědnost za jeho chod
  • rovnoměrné rozdělení práce
  • zajištění plnění zakázek v řádných termínech
  • průběžná kontrola kvality
  • kontrola dodržování pracovní a technologické kázně
  • v aktuálním čase účtování mzdových položek
  • provádění měsíční uzávěrky
  • provádění školení BOZP a PO

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání textilního nebo chemického zaměření (oblast barvení)
  • praxe v oboru min. 5 let
  • znalost práce MS Office
  • organizační a komunikační schopnosti
  • zkušenost s vedením kolektivu

Co vám můžeme nabídnout

  • různorodou, zajímavou a perspektivní práci
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned, nebo dohodou
  • možnost prodloužení PP na dobu neurčitou
  • volné víkendy
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

Společnost
TONAK a.s.
Adresa
Zborovská 823/65, Nový Jičín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 21 000 – 24 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Výroba a průmysl, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TONAK a.s., Bohuslava Bitalová
556 202 480
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.