Kdo jsme

Účetní firma s kanceláří v Kladně. V současnosti jsme osmičlenný tým. Ač se pod značkou “Finance 4U” staráme o účetnictví & finance menších a středních společností teprve od roku 2015, jako tým spolupracujeme téměř 10 let. Více o nás naleznete na www.ucetnictvinakladne.cz .

Co vás čeká

Budete se starat o účetní agendu našich klientů, část práce můžete odvádět z vašeho domova.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Potřebujete se vyznat v účetnictví. Nemusíte být specialistkou (specialistou) na všechno, ale základní přehled o všech agendách spojených s účetnictvím byste měla (měl) mít.

Výhodou bude, pokud budete umět

Za vaši výhodu považujeme znalost programů Premier nebo Pohoda. Pokud máte zkušenosti se zpracováním mezd, i ty se vám u nás mohou hodit.

Co vám můžeme nabídnout

Pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova a neformální prostředí, ve kterém vám kolegyně rádi poradí, pokud právě něco zrovna nevíte a také si rády nechají poradit třeba právě od vás.

Nabízíme pět týdnů dovolené, kvartální bonusy, pravidelná neformální setkání mimo kancelář.

Důležitá je pro nás vaše ochota pracovat na svém odborném růstu, na který vám rádi vyhradíme rozpočet i časovou kapacitu.

Zaujala Vás naše nabídka? Budeme velmi rádi, když se nám ozvete.

Společnost
FI 4U, s.r.o.
Adresa
Floriánské náměstí 103, Kladno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 27 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, ostatní.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

FI 4U, s.r.o., Petr Jun
775 230 535