Central Europe Industry Partners

Hledáme týmového hráče / hráčku do výjimečného Private Equity týmu
Vhodné i pro studenty jako part time nebo čerstvé absolventy

KDO JSME

Jsme Private Equity fond sídlící v Praze a Varšavě. Spravujeme prostředky svých partnerů, jakožto i renomovaných institucionálních investorů a rodinných trustů, které investujeme do průmyslových společností za účelem zvýšení jejich hodnoty.Více informací naleznete na adrese: www.ceip.cz

NÁPLŇ PRÁCE

Podpora investičního týmu v přípravě investičních příležitostí zejména:
1. Analyzování firem působících v cílových segmentech trhu
2. Rozvíjení investičních tezí
3. Provádění due diligence pro potenciální investice
4. Finanční modelování
5. Koordinování spolupráce s různými poskytovateli služeb (M&A, Financial due Dilligence, právní služby, tax structuring, techničtí a business experti apod.)
6. Po akvizici podílení se na interakci a komunikaci s vrcholným managementem portfoliových společností

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· Excelentní kvalitativní a kvantitativní analytické dovednosti, ideálně zkušenost s oceňováním a finančním modelováním, nebo alespoň velmi silná pracovní etika s touhou učit se a uspět
· Dobré interpersonální, komunikační a písemné schopnosti v anglickém a českém nebo slovenském jazyce
· Probíhající studium v posledních ročnícich, dobré studijní výsledky.
· Schopnost a úsilí přidat svůj vlastní úsudek do investičního procesu
· Schopnost aktivně přijímat úkoly a samostatně pracovat v rámci obecných pokynů, vysoká přesnost, pečlivost a pozornost k detailu
· Optimismus, enthusiasmus a dobrá nálada
· Schopnost stanovit si priority a ochota tvrdě pracovat
· Pokročilá znalost znalosti aplikací Excel, Word a PowerPoint

Co vám můžeme nabídnout

· Skvělou kariéru v oblasti Private Equity s bezkonkurenční křivkou učení
· Možnost pracovat a poznat se s nejlepšími profesionály v oboru, jak v našem týmu, tak v okruhu našich poradců.
· Najlepší zahraniční školení.
· Pozornost seniorních členů týmu a Managing partnera, rozvoj širokého spektra dovedností od corporate finance a práva až po vyjednávání
· Možnost se spolupodílet na velkých, komplexních a zajímavých transakcích
· Příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy
· 5 týdnů dovolené, pro interny volno na zkoušky
. Mobilní telefon
. Notebook
. Možnost občasné práce z domova
. Individuální rozložení pracovní doby
. Možnost studijního volna

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím, zašlete životopis s krátkým motivačním dopisem

Společnost
CEIP Advisor a.s.
Adresa
Uhelný trh 414/9, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

CEIP Advisor a.s., Robert Fekete