Jsme Chocogastro s.r.o. V Pustiměři vyrábíme cukrovinky pro gastronomii a reklamu. Každá zakázka je unikát. Naši zákazníci jsou nároční a výrobky inspirativní.

Objevitel příležitostí - skutečný partner našich zákazníků

Pro náš další rozvoj rozšiřujeme tým o akvizičního obchodníka.

Pozice

Smyslem vaší práce je najít naše budoucí zákazníky a nabídnout jim nejlepší možné produkty a formy spolupráce. Systematická práce vás baví. Intenzívně zkoumáte situaci na trhu a spoluvytváříte a realizujete strategii a taktiku získávání zákazníků. Zodpovídáte za rozvoji zákaznického a produktového portfolia. Aktivně a samostatně dohodnuté plány uskutečňujete. Snažíte se získat a účelně využít veškeré dostupné informace o zákazníkovi. Oceňujete efektivní spolupráci se zbytkem firmy a intenzívní metodickou podporu.

Očekáváme

Úspěšnost svého jednání považujete za otázku cti. Není pro vás přijatelné mávnout rukou nad nezájmem potenciálního zákazníka. Víte, že odmítnutí je nejspíše důsledkem nedostatečné přípravy. Přemýšlíte nad příčinami a hledáte způsob, jak úspěšnost oslovování zvýšit. Považujete za promarněný den, kdy nemůžete jednat se zákazníky nebo se alespoň na jednání připravovat. Umíte pracovat s IT a především máte chuť učit se pořád něco nového. Dokážete aktivně uplatnit obecné principy marketingu v reálné praxi. Umíte korektně a efektivně komunikovat nebo se to chcete naučit a trvale zdokonalovat.

Nabízíme

Komplexní zapracování. Férovou odměnu a prostor pro osobní rozvoj. Rozhodující podíl na rozvoji firmy. Naprostou samostatnost. Realizaci dobrých nápadů. Podporu. Vzdělávání. Neomezené telefonování.


Informace o pozici

Společnost
CHOCOGASTRO, s.r.o.
Adresa
Pustiměř
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel