Pozice: Asistentka společnosti /Exec.Assistant

Firma: Nachi Europe GmbH, Čestlice

Pozice: Výkonná asistetka pobočky

Popis prac.náplně:

- výkonná asistentka České pobočky NACHI Europe

- kontrola a vedeni firemní administrativy

- kontrola účetníctví, podklady pro ext.účetní firmu

- travel support (hotely, letenky, cest.příkazy)

- nákup, objednávky, logistika,

- marketing, inzerce, organizace veletrhů

- kontrola finančních toků (rozpočet, náklady, bankovní toky)

- zákaznícká podpora pro region Východní Evropy

Požadavky :

- samostatnost, spolehlivost a trpělivost

- angličtina na dobré úrovni (denní komunikace v angličtině)

- komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti

- zkušenosti s účetnictvím, výběrovím řízením apod.

- zkušenosti legální a daňové výhodou

- řid. průkaz sk.B výhoda (není podmínkou)

Nabízíme :

- různorodá a samostatná pracovní náplň v malém teamu

- dlouhodobá pozice pro japonskou společnost

- zajímavé platové ohodnocení

- Nástup: možný ihned

Společnost
NACHI Europe GmbH, organizační složka
Adresa
Obchodní 132, Čestlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Obchodní 132, 25101 Čestlice, Česká republika
+420-724 123 951