Společnost Nitto Denko Czech s.r.o. je jednou z více než 100 poboček japonské nadnárodní korporace Nitto Denko, která svými produkty velmi silně zasahuje do oblastí automobilového, chemického, stavebního, tiskařského a papírenského průmyslu, spotřební elektroniky a zdravotnictví.
Hlavní aktivity závodu v České republice se soustředí na automobilový trh, se zaměřením na výrobu výztužných a tlumících materiálů.

Accounting Assistant - Asistent/ka účetní

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

  • provádění účetních operací na jednotlivých účtech nebo skupině účtů dle platných předpisů a interních pravidel organizace (zpracování a účtování pokladny, účtování interních dokladů, účtování cestovních příkazů)
  • zajišťování fakturace v organizaci (formální kontrola a účtování došlých faktur)
  • shromažďování a kontrola náležitostí účetních dokladů
  • zakládání dokladů, archivace
  • spolupráce při zpracování měsíční a roční účetní závěrky - podklady pro reporty
  • správa drobného majetku, účetní inventarizace
  • ostatní související administrativní práce

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • vhodné i pro absolventy OA, začátečníky zaučíme
  • AJ na komunikativní úrovni

NABÍZÍME:

  • pracovní příležitost ve stabilní a silné nadnárodní společnosti
  • hlavní pracovní poměr
  • pracovní režim: pružná pracovní doba, docházkové konto
  • dovolená: 25 dnů (za každé tři odpracované roky jeden den dovolené navíc)
  • benefity: 13. plat a pravidelný roční nárůst mzdy na základě hodnocení zaměstnance, stravenky, časové docházkové konto, pitný režim, vitaminový balíček, penzijní nebo životní pojištění, dotovaná MultiSport karta, vánoční večírek a balíček pro děti zaměstnanců, očkování proti chřipce
  • dále možnost navštívit hokejové zápasy, ATP Finals v Londýně, připojit se do soutěží Do práce na kole/běžecké soutěže, využití speciálních podmínek zvýhodněných bankovních programů či zapojení se do firemní telefonní sítě

Pokud Vás uvedená pracovní pozice Accounting Assistant - Asistent/ka účetní zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím:

  1. svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE ve formátu WORD
  2. svůj strukturovaný životopis v ANGLICKÉM JAZYCE ve formátu WORD
  3. motivační dopis (proč byste zrovna vy mohli být ideálním uchazečem na tuto pozici)

Děkujeme za Váš čas, Nitto Denko Czech.

Společnost
Nitto Denko Czech s.r.o.
Adresa
Těžební 1239/4, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Auto - moto, Asistentka, Fakturantka, Vkládání dat do počítače, Odborný asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Nitto Denko Czech s.r.o., Simona Staňová
773 500 173