dok.incubator je unikátní evropský workshop, který podporuje celovečerní dokumentární filmy ve fázi hrubého střihu. Osm tvůrčích týmů zde pracuje individuálně na svých filmech společně se špičkovými střihači, producenty, marketingovými experty a distributory po dobu 6 měsíců. Pod jejich supervizí hledají nové cesty k dramaturgii příběhu, zaostřují téma svých filmů, rozvíjí filmovou řeč. Objevují nové možnosti, jak získat pro film širší publikum a mezinárodní přesah, potkávají zde zkušené selektory festivalů i sales agenty, kteří jim pomáhají vytvořit na míru šitou distribuční strategii a otestovat ji. Dvě třetiny filmů z workshopu dok.incubator měly premiéru na festivalu IDFA, další na festivalech jako je Sundance, Locarno, Vission du Reel v Nyonu, Karlovy Vary či DOK Leipzig.

Koordinátor/ka přechodu do databáze Eventival

dok.incubator hledá koordinátora pro dokončení přechodu do databáze Eventival

Pro dok.incubator, mezinárodní workshop pro tvůrce dokumentárních filmů, hledáme na
4 měsíce koordinátora, který pomůže projektové managerce s přechodem naší
organizace do databáze Eventival.

Popis pracovní pozice:
- audit potřeb organizace a na jeho základě revize nastavení procesů v databázi
- nastavení základních formulářů pro komunikaci s účastníky workshopů a jejich
propojení se systémem PayPal a Vimeo (máme speciální app)
- tvorba základních templates mass mailingu a jejich nastavení
- komunikace s konzultanty dílčích technických řešení, nastavení harmonogramu,
naplánování jednotlivých fází přechodu
- komunikace s týmem o průběhu, spolupráce s jeho členy na dílčích potřebách
databáze, formulace potřeb směrem k externímu dodavateli
- analýza a nastavení systému tagů dle potřeb organizace
- pomoc s dokončením konsolidace a migrace dat
- uživatelská podpora a školení uživatelů

Co požadujeme:
- znalost databáze Eventival
- komunikační schopnosti
- analytické, logické myšlení – selský rozum
- samostatnost, pečlivost, systematičnost, koncepční práce
- zkušenosti s podobnými projekty není požadována, ale je vítána

Nabízíme:
- smysluplnou práci pro unikátní mezinárodní filmovou komunitu
- plný úvazek do března 2019, s možností další spolupráce do budoucna
- motivující zaměstnání v komorním týmu v příjemném prostředí v centru Prahy
- osobní růst, profesní rozvoj a mezinárodní kontakty

Zájemci prosím posílejte svůj strukturovaný životopis s referenčními kontakty a motivační
dopis. Vybraným uchazečům se ozveme.

Společnost
DOK.Incubator z.s.
Adresa
Bolzanova 1615/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Kultura, umění a tvůrčí práce, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.