Do našeho týmu hledáme posilu na pozici Vývojář na platformě SAP.

Čeká Vás práce na zajímavých inovativních projektech u předních českých i mezinárodních společností s prostorem pro samostatnost a tvůrčí přístup.

Získejte zkušenosti s nejnovějšími technologiemi a jejich nasazením do praxe a přidejte se do týmu inspirativních lidí, kteří jsou špičkou ve svém oboru. Pokud máte komunikační znalost angličtiny a chcete být součástí digitální transformace u naších zákazníků, staňte se součástí našeho týmu.

Vývojář na platformě SAP

Náplň práce

  • Analýza, návrh a vývoj aplikací v prostředí SAP (včetně internetových aplikací SAP).
  • Realizace zákaznických projektů u předních českých i mezinárodních společností.
  • Vývoj a rozšíření aplikací v technologiích ABAP, WebDynpro, WebUI, ABAP Scripting Language (SAP Hybris), atp.

Požadujeme

  • Základní znalost objektově orientovaného programování.
  • Znalost ABAP, WebUI nebo WebDynpro výhodou.
  • Znalost relačních databází (Microsoft SQL Server, Oracle, DB2) výhodou.
  • Schopnost pracovat samostatně.
  • Zkušenost s technickou a ekonomickou analýzou a evidencí dat výhodou.
  • Schopnost komunikace se zákazníkem.
  • Výhodou znalost: XML, XCBL, (x)HTML, Javascript, Java.
  • Komunikační znalost angličtiny.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr.
  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu.
  • Prostor pro samostatnost a tvůrčí přístup.
  • Zaměstnanecké výhody, roční odměny.
  • Příspěvek 24.000,-/rok na penzijní připojištění.
  • Narozeninový příspěvek.
  • Stravenky.
  • Týden dovolené nad rámec zákonné povinnosti.
  • Školení, vzdělávací kurzy.
  • Benefit program.
  • Jazykové kurzy.
  • Sportovní program.
  • Relax zóna.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Rychlé získání zkušeností s nejnovějšími technologiemi SAP Hybris.
  • Rozvoj konzultačních znalostí u širokého spektra zákazníků.

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedení předpoklady, zašlete nám:

  • Strukturovaný profesní životopis.

Společnost
con4PAS, a.s.
Adresa
Novodvorská 1062/12, Praha – Lhotka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Programátor, Support IS, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.