ČR - Česká správa sociálního zabezpečení, Křížová 25, 225 08 Praha 5

Vedoucí oddělení v ekonomickém odboru

Náplň práce:

Zpracování komplexního rozpočtu příjmů a výdajů ČSSZ, vyhodnocování jeho čerpání a plnění. Metodické vedení rozpočtových prací a financování organizace, definování cílů a prostředků k jejich dosažení v oblasti materiálně technické základny ČSSZ.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu,
  • pokročilou uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
  • praxe v oblasti rozpočtu a financování organizační složky státu vítána,
  • samostatné i týmové řešení úkolů a problémů, iniciativnost, spolehlivost,
  • organizační, formulační a komunikační schopnosti, velmi dobrý písemný projev

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové zařazení ve 13. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění
  • rozvoj pracovních i osobních znalostí a dovedností,
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok, 5 dní indispozičního volna (sick days),
  • možnost ubytování v ubytovně v areálu úřadu,
  • stravenky a možnost stravování v objektu

Nástup od ledna 2019 nebo dle dohody.

Společnost
Česká správa sociálního zabezpečení
Adresa
Křížová 1292/25, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Vedoucí odboru/oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ, Jana Trnková
Křížová 25, 22508 Praha 5, Česká republika
257 063 654