WALMAG MAGNETICS s.r.o. je ryze česká strojírenská společnost, která je na trhu již 25 let a zabývá se výrobou a prodejem magnetických systému do celého světa. Máme vlastní vývojové středisko a umíme řešit požadavky zákazníka na míru. Naši zaměstnanci tvoří tým specialistů, kteří umí využít své znalosti a dovednosti k rozvoji celé firmy.

Manažer prodeje pro Polsko

Pracovní náplň

Reprezentace a prosazení společnosti na Polském trhu musí být pro Vás jedním z nástrojů strategie.

Chcete nám pomoci nabídnout stávajícím i novým zákazníkům v Polsku vhodné řešení jejich požadavků a přinést ziskové zakázky do naší firmy?

Chcete být stěžejním kolegou u nás?

Požadavky

· Zodpovědnost za výsledky své práce.

· Velmi dobrá komunikace v polském jazyce.

· Znalost anglického jazyka výhodou.

· Ochota cestovat.

· Umění získat a udržet zákazníka.

· Týmová spolupráce a technické myšlení.

Nabízíme

· Vážíme si dobré práce a umíme ji velmi dobře ocenit.

· Za nadstandartní výkon nabízíme nadstandartní platové ohodnocení, firemní benefity a akce. Všichni kolegové si vzájemně pomáhají k výkonosti a osobnímu rozvoji každého jednotlivce.

· Školení pro rozvoj.

· Smlouva na hlavní pracovní poměr.

· Více na osobním setkání.

Nástup možný ihned.

Líbí se Vám naše nabídka?

Pošlete nám strukturovaný životopis na email nebo na adresu Hulínská 1799/1, Kroměříž 767 01. Sídlo firmy je v areálu MAGNETONU.

Informace o firmě na www.walmag.cz

Společnost
WALMAG MAGNETICS s.r.o.
Adresa
Hulínská 1799/1, Kroměříž
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Polština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

WALMAG MAGNETICS s.r.o., Jarmila Krystýnová
+420 573 341 646