ATEST REALITY spol. s r.o., správa nemovitostí, spravuje nemovitosti převážně v lokalitě Prahy 6.

Účetní - výhodná pracovní doba - pátek do 13 h

ATEST REALITY, správa nemovitostí, spol. s r.o. nabízí pozici

účetní

pro svoji provozovnu v centru Prahy 6. Jsme společnost založená roku 2000. Spravujeme domy převážně v Praze 6, společenství vlastníků a bytová družstva.

Provozní kancelář je umístěná v příjemném prostředí Prahy 6, Rooseveltova ulice.

Náplň práce:

  • vedení, zpracování účetnictví SVJ a BD (přijaté faktury, bankovní platby, pokladny)
  • podklady pro roční vyúčtování záloh na služby
  • sestavení ročních účetních závěrek (rozvahy a výkazy zisků a ztrát)
  • sestavení přiznání k dani z příjmů právnických osob
  • agenda DPP
  • komunikace s klienty

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • zkušenosti s vedením účetnictví
  • dobrou znalost účetních a daňových předpisů
  • dobrou znalost PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • dobré psaní na PC
  • chuť pracovat v menším kolektivu
  • praxe ve správě nemovitostí vítána, není podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí menší stabilní firmy
  • zaměstnání na plný úvazek - HPP
  • zaškolení, průběžná školení
  • přímou kladnou odezvu na vaši práci od spokojených klientů
  • stravenky ve výši 100,- Kč plně hrazené
  • káva, nápoje na pracovišti zdarma
  • výhodná pracovní doba, 36,5 h týdně, pátek do 13 h
  • zdravotní volno/sickday
  • částečná možnost práce z domova

nástup dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis včetně kontaktů prostřednictvím odpovědního formuláře.
Děkujeme kandidátům za projevenou důvěru.

Společnost
ATEST REALITY, správa nemovitostí, spol. s r.o.
Adresa
Rooseveltova 615/34, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Pozice vhodná pro důchodce.