Realitní a developerská společnost hledá pracovníka na funkci samostatné účetní pro správu nemovitostí. Požadujeme schopnost pracovat v termínech, vstřícnost, spolehlivost, přesnost, loajalitu a ochotu učit se novým věcem. Pracovník bude samostatně účtovat přidělené projekty v rámci skupiny a bude spolupracovat na účtování vybraných operací pro společnosti ve skupině. Náplní jeho práce bude účtování dodavatelských faktur, vystavování a účtování vydaných faktur, vést a účtovat pokladny a banky, zpracování roční závěrky. Pracovník bude vykonávat další úkoly dle pokynů nadřízeného pracovníka.

Uchazeč by měl mít středoškolské vzdělání, znalost účetnictví, zákonů o dani z příjmu a DPH a alespoň základy anglického jazyka, uživatelskou znalost práce na PC, EXCEL, řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou). Znalost účtování SVJ a bytových družstev výhodou!

Nabízíme perspektivní práci v příjemném prostředí v menším kolektivu, nabízíme pět týdnů dovolené, možnost profesního školení a prohlubování odborných znalostí, mobilní telefon a jiné. Plat je závislý na schopnostech a odborné erudici uchazeče. Pracoviště se nachází v centru - v Praze 2, mezi stanicemi I. P. Pavlova a Karlovo náměstí.

Termín nástupu možný ihned. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy ekonomických škol.

Nabízíme:

Mzda dle praxe

5 týdnů dovolené

Mobilní telefon

Příspěvek na MHD

Nealkoholické nápoje na pracovišti

Zdravotní volno

Flexibilní pracovní doba


Informace o pozici

Společnost
DOMUS správa nemovitostí spol. s r.o.
Adresa
Štěpánská 540/7, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.