Rebuy Stars je nejrychleji rostoucí firma ve svém oboru na českém a slovenském trhu, pracujte s námi!

Zatímco u většiny zaměstnavatelů jde motivační křivka zaměstnanců dolů, ve skupině Rebuy Stars je tomu přesně naopak. Hlavním produktem skupiny Rebuy Stars jsou kamenná luxusní casina ve stylu Las Vegas. Hledáme největší odborníky, kteří nám pomůžou projekty a produkty pořádně nakopnout.

Jsme Rebuy Stars a se svým týmem to myslíme vážně!

IT specialista

Co Vás čeká:

IT specialista spolupracuje na plynulém chodu IT infrastruktury. Jeho hlavní úkoly jsou:

  • Správa serverů, sítí, PC pracovišť, informačních systémů a podpora uživatelů
  • Zajišťování síťové a fyzické bezpečnosti IT, zálohování dat
  • Nastavení a odpovědnost za dodržování firemních pravidel v oblasti IT
  • Správa licencí a uživatelských přístupů do interních aplikací
  • Zajišťování konzultačních služeb a metodického řízení uživatelů aplikací a sítě včetně definování problémů uživatelů a jejich řešení a řízení změn
  • Komunikace s dodavateli výpočetní techniky a SW

Co požadujeme:

  • Předchozí praxi inhouse IT specialisty
  • Velmi dobrá orientace v administraci systémů a serverů
  • Znalost administrace webů výhodou
  • Znalost grafických programů výhodou
  • Vysoká spolehlivost a flexibilita
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti, důraz na důslednost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme:

  • Samostatná a iniciativní role
  • Příjemný kolektiv i pracovní prostředí moderních kanceláří v Karlíně
  • HPP, Pružná pracovní doba 40 hodin týdně
  • Notebook, telefon

Společnost
Rebuy Stars
Adresa
Rohanské nábřeží 671/15, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Rebuy Stars, Aneta Nejtková