Společnost NKT s.r.o., člen silné a stabilní mezinárodní skupiny NKT A/S s dalšími výrobními závody v Dánsku, Švédsku, Německu a Polsku s cca 3 200 zaměstnanci, patří mezi nejvýznamnější evropské producenty kabelů a vodičů. Má vedoucí postavení nejenom v mnoha segmentech kabelových výrobků na tuzemském trhu, ale je i velmi úspěšným exportérem. Společnost NKT s.r.o. sdružující výrobní závody v Kladně a Velkém Meziříčí s více než 500 zaměstnanci je v rámci České republiky významným zaměstnavatelem, který nabízí atraktivní pracovní příležitosti nejen pro oblast odborných dělnických profesí, řízení a technologie výroby, ale také pro specialisty v různých oborech i potencionální manažery s nezbytnými organizačními a komunikačními dovednostmi.
V současné době společnost NKT s.r.o. hledá kvalifikované uchazeče/čky na pozici:

ONSITE IT SUPPORT SPECIALIST - skvělá příležitost pro rozvoj

Už víš, že IT je tvoje parketa, ale zatím jsi neměl/a moc příležitostí se ukázat? U nás můžeš!

Hledáme komunikativního a samostatného kolegu či kolegyni, který/á doplní náš IT tým.

Nemusíš mít vysokou školu a roky praxe. U nás stačí zájem a drive. Jo, a také angličtina. Zbytek tě naučíme.

Od nové posily očekáváme proaktivní přístup, otevřenost k lidem, ochotu pomoci, schopnost domluvit se s kolegy a vysvětlit problém v češtině i v angličtině.

Pokud si se již pohyboval/a v síťovém prostředí, máš všeobecný základ s instalací a údržbou SW a HW, určitě tě chceme poznat!

Nabízíme podporu od skvělého kolektivu, výbornou praxi s IT pro kanceláře i výrobu, možnost specializace na mezinárodní úrovni, práci v různých platformách a systémech, 25 dní dovolené, příspěvky zaměstnavatele na životní pojištění či penzijní připojištění a mnoho dalších výhod.

Ničeho se neboj a dej nám o sobě vědět!


Informace o pozici

Společnost
NKT s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1130, Kladno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel