ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

Senior grafik (Q studio); Uherský Brod

Pro Q studio se sídlem v Uherském Brodu, svým přesahem jednu z nejvýznamnějších komunikačních agentur v České republice, která svým klientům poskytuje kompletní řešení marketingové komunikace, hledáme vhodného zájemce o pozici Senior grafik.

Zaměstnavatel: Q studio.

Společnost, která dokáže realizovat skutečně efektivní projekty, komunikace od prvotní myšlenky až po mediální nasazení. Důvěra a oboustranná spokojenost. Každý realizovaný projekt je současně reklamou zákazníka, ale také jako pozitivní reference. Q studio, Q foto/velkokapacitní fotoateliér, Q galerie.

Místo výkonu práce: Uherský Brod.

Web. stránky: www.q-studio.cz.

NÁPLŇ PRÁCE:

Kreativní projekty, grafické návrhy vycházející z předchozího porozumění značce, produktu a všem okolnostem, zadání, propojení strategie a následných kreativních návrhů (reklamní / produktové / tiskové kampaně, kreativní vizuály či inzerce, kalendáře, postery, produktové katalogy, letáky, kroniky projektů, expozice, podpory prodeje, publikace, korporátní design, komunikační kreativní kampaně aj.)

POŽADAVKY:

Kreativní osobnost s velmi dobrým portfoliem a zkušenostmi v oboru.

Víceletá praxe u větší reklamní agentury.

Min. SŠ vzdělání.

Perfektní znalost grafických programů (Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop, …).

Cit pro český jazyk.

Zkušenosti s komunikačními kampaněmi.

Znalost cizích jazyků (angličtina/němčina) výhodou, ne podmínkou.

Pečlivý, samostatný a zodpovědný přístup k práci.

NABÍDKA:

Vedení grafického oddělení.

Perspektivní pracovní pozice v úspěšné společnosti, která má v oboru výborné jméno a skvělé výsledky.

Firemní zázemí, příjemné pracovní prostředí.

Empatické vedení firmy, vstřícní a spolehliví spolupracovníci.

Motivující a spravedlivé finanční odměňování.

Veškeré technické zabezpečení, NB, mobilní telefon.

Zaměstnanecké výhody.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj profesní životopis na uvedený kontakt.

Výběrový pohovor se uskuteční v sídle Q studio, Uherský Brod, anebo kdekoliv na místě a v čase uchazeči nejvíce vyhovujícím.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Média, reklama a PR, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Kreativec, Designer, DTP operátor, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura