Bontaz Centre CZ,s.r.o., mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu zabývající se montáží vstřikovacích chladících trysek do aut hledá pro svůj provoz ve Velké Dobré (u Kladna) pracovníka na pozici:

Operátor výroby (možnost stálé ranní i odpol. směny)

MOŽNOST STÁLÉ RANNÍ SMĚNY (od 6:00 nebo od 7:30 hod)

MOŽNOST STÁLÉ ODPOLEDNÍ SMĚNY (od 14:00 do 22:00) se zvýhodněným příplatkem

Náplň práce:
- obsluha výrobních strojů - výrobky pro automobil. průmysl
- montážní práce na lince
- manipulace s komponenty
- kontrola kvality výroby

Požadujeme:
- manuální zručnost
- spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
- mzdové ohodnocení při odpracování všech plánovaných směn: (17.200 Kč měsíčně za stálou ranní, 19.300 Kč měsíčně za směny, 21.400 Kč měsíčně za stálou odpolední)
- práci v jednosměnném či dvousměnném provozu (ranní a odpolední)
- zaměstnanecké výhody – stravenky, dovolená navíc, pravidelné navyšování platu, pololetní prémie
- dopravu firemním autobusem pro směnu od 6 a 14 hod z vybraných lokalit – Kladno, Stochov, Nové Strašecí, Řevničov a okolí

Vstupní pohovory a testy se konají každý pracovní den v 11 hod, není třeba se telefonicky objednávat.
Vyhodnocení a případné přijetí probíhá na místě.

Společnost
BONTAZ CENTRE CZ, s.r.o.
Adresa
Lesní 401, Velká Dobrá
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 17 000 – 21 400 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Dělník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

BONTAZ CENTRE CZ, s.r.o., Dana Mikešová