Jsme menší česká IT společnost se sídlem na Praze 4. Specializujeme se na integrační projekty Identity a Access Managementu.

IT konzultant

V BCV solutions hledáme posilu do týmu zákaznických projektů.

Co děláme?
Vytváříme u zákazníků řešení Identity Managementu (dále jen IdM), což je centralizovaná správa identit (účtů a práv) v IT systémech. Využíváme k tomu náš SW CzechIdM, který integrujeme se systémy. Umožňuje správným osobám vytvořit přístup ke správným zdrojům, ve správný čas, ze správných důvodů a s plnou evidencí. IT systémy jsou typicky heterogenní. Správa je prováděna zásahem administrátora v CzechIdM nebo automatizovanými procesy.

Co budeš dělat?

 • Do detailu znát náš SW CzechIdM. Dostaneš prostor se jej naučit. Vyzkoušet si jej můžeš již teď v online demu.
 • Analyzovat potřeby zákazníka a navrhovat řešení. "Aneb teď podepisujeme papíry se žádostmi o přístupy, v budoucnu to za nás má dělat systém."
 • Instalovat, konfigurovata servisovat CzechIdM.
 • Integrovat - připojovat systémy MS-AD, SQL databáze, Unixové systémy, aplikace s vlastním API a nastavovat automatické procesy mezi těmito systémy a CzechIdM. Jedná se o nastavení hlavně v GUI CzechIdM.
 • Skriptovat například transformace řetězce mezi systémy apod.
 • Analyzovat chod nasazeného řešení IdM a navrhovat zlepšení.
 • Zadávat vývojářům produktu nové funkce.

Co bys měl umět, znát a jaký jsi?

 • Dovedeš komunikovat baví tě to. Umíš zjistit zákazníkovi potřeby, navrhnout a obhájit řešení. Dokážeš klientovi i kolegům vysvětlit, kde jsou výhody a možná úzká místa.
 • Dotahuješ úkoly - nejsi vědec na svém obláčku mimo realitu. O svůj úkol se staráš od jeho vymyšlení po jeho realizaci. Nebojíš se popostrčit kolegy i zákazníka. Neschováváš se za procesy nebo za ostatní.
 • Rád za sebou vidíš výsledky. Máš rád v práci smysl.
 • Máš základy v programování v nějakém jazyku, jedno v jakém. Dokážeš číst co dělá kód a drobně jej upravit.
 • Máš přehled co je to SQL databáze, LDAP, Active Directory, Linux. A umíš tyto systémy použít.
 • Vzděláváš se a pracuješ na sobě. Školou u tebe učení neskončilo, naopak byl to začátek. Neustále na sobě pracuješ, jsi zvědavý.

Proč do BCV?

 • Vytváříme SW CzechIdM, který se pro desítky firem v České republice stal nepostradatelným základním stavebním kamenem bezpečnosti. Šetří jim čas a energii, kterou mohou administrátoři systémů věnovat kvalifikovanějším činnostem.
 • CzechIdM pomáhá spravovat přes 3.000.000 účtů v ČR ve zdravotnictví, energetice, školství i finančních službách.
 • U SW klademe důraz na výborný návrh, na čistý kód, s automatickými testy a kvalitní dokumentací. Jsme otevření - náš produkt je na Githubu, dokumentace a online demo jsou volně dostupné. Pěkné a srozumitelné UX je naším cílem.
 • Pracujeme v krásném prostředí vily se zahradou na Chodově. Jsme 10 minut od metra. V budově je vyhřívaný krytý bazén kdykoliv k využití. Vážíme si klidu na práci.

Onboarding kolegy?
Nový kolega u nás vždy prochází intenzivním školením pod dohledem zkušenějšího člena týmu. Každý zaměstnanec je motivován předávat kolegům dosažené znalosti, a to například formou interních prezentací. Také publikujeme technické články do blogu. Aktuálně jsme publikovali 302 článků. Dbáme na pohodlí, potřeby a zájmy všech kolegů, za to očekáváme super výsledky. Každý nápad na zlepšení vítáme a podporujeme. Chceme, aby nás práce bavila.

Líbí se ti to?
Pokud splňuješ alespoň 2/3 předpokladů a líbí se ti to, ozvi se nám. Podrobnosti rád sdělím osobně. Těším se na setkání.

Lukáš Cirkva, CEO, BCV solutions


Informace o pozici

Společnost
BCV solutions s. r. o.
Adresa
7. května 70, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.


BCV solutions s. r. o., Lukáš Cirkva
724 111 809