Semantic Visions (SV) je inovativní firma zabývající se analýzou rizik.

SV shromažďuje a analyzuje s využitím Open Source Intelligence 90% světového online zpravodajského obsahu.

Naše technologie a služby nabízejí zákazníkům mimořádný vhled do světa a umožňují jim oddělit kritické signály od irelevantního šumu.

Co vás čeká

  • Správa a bezpečnost sítě, serverů a komunikačních technologií
  • Správa pracovních stanic a příslušenství v kanceláři a vnitřní IT podpora
  • Příprava podkladů pro nákup IT a příslušenství
  • Spolupráce na projektech zaměřených na automatizaci nasazováni a aktualizaci serverů
  • Spolupráce na tvorbě dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenost se správou Linux serverů
  • Zkušenost se správou sítí, firewallů, WiFi
  • Znalost Windows 10
  • Dobré komunikační dovednosti a samostatnost
  • Kreativita, flexibilita, zvládání zátěže
  • Týmový hráč

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost GitHub, Ansible, Jenkins, Terraform
  • Znalost cloudových služeb (GCP)
  • Znalost v oblasti Identity a Access

Co vám můžeme nabídnout

  • Mezinárodní tým
  • Spolupráce s nadnárodními společnostmi
  • Řešení v oblasti Supplier Risk a Open Source Intelligence
  • Sídlo v Praze

Společnost
Semantic Visions, s.r.o.
Adresa
Žatecká 55/14, Praha – Josefov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel