GRAFIK A DTP OPERÁTOR SE ZAMĚŘENÍM NA PRODUKTOVOU PREZENTACI

Pro našeho klienta, renomovanou reklamně-produkční společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici: GRAFIK A DTP OPERÁTOR SE ZAMĚŘENÍM NA PRODUKTOVOU PREZENTACI

Náplň práce:

  • Grafické a DTP zpracování produktových akčních letáků, plakátů aj. tiskovin pro významné potravinářské a elektro řetězce

Požadujeme:

  • Znalost grafických programů Adobe - prioritně InDesign (znalost Apple výhodou)
  • Zkušenosti s produktovou prezentací
  • Dřívější praxe a zkušenost se zpracováním akčních letáků, plakátů aj. tiskovin - výhodou
  • Grafické, proporční a typografické cítění
  • Výborná znalost ČJ
  • Pečlivost a svědomitost
  • Aktivní a reflexivní vnímání
  • Flexibilní pracovní nasazení

Nabízíme:

  • Dobrý plat – ŽL i HPP
  • Moderní pracovní prostředí
  • Zázemí velké stabilní společnosti
  • Místo pracoviště: Praha 9 – Horní Počernice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Tiskař, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura