Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V devíti městech - Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Praha, Brno, Svitavy a Ústí nad Labem - nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai, Ford, Renault a Dacia.

PHP/.NET/C# senior programátor

Máte zkušenosti s vývojem webových aplikací? Znáte pojmy jako .NET framework, HTML5, OOP, SQL, WCF, Nette? Chcete dále rozvíjet svoje znalosti v zázemí stabilní firmy? Ozvěte se nám a buďte součástí týmu vývojářů. Budete si moci vyzkoušet i vedení vlastního projektu.

Náplň práce

o Aktivní vývoj aplikací převážně na platformě .NET

o Návrh a dokumentace

o Správa, monitoring, rozvoj a optimalizace stávajících aplikací

o Vývoj a rozvoj intranetových i externích projektů

o Učení se od profesionálů z oboru a rozšiřování znalostí

o Práce v týmu programátorů

o Vedení vlastních projektů

Požadujeme

o Pokročilou znalost PHP nebo .NET (C#) programovacího jazyka

o Zkušenosti s HTML, CSS

o Znalost SQL prostředí (MySQL, MSSQL)

o Samostatnost, analytické myšlení

o Anglický jazyk na úrovni čtení dokumentace

Nabízíme

o Práce na HPP

o Zázemí stabilní firmy

o Možnost kariérního růstu

o Flexibilní pracovní doba

o Zajímavé finanční ohodnocení včetně úkolových bonusů

o Mobilní telefon, notebook

o Slevy na dlouhodobý pronájem nových vozidel

o Práce v pohodovém kolektivu

o Firemní stravování

o Sick days

o Multisport karta

o Vzdělávací kurzy

o Pravidelné firemní akce

o Práce na unikátním projektu v rámci ČR

Společnost
Louda Auto a.s.
Adresa
Choťánky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Louda Auto, a.s., Radka Břízová
+420 605 254 024
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.