Co vás čeká

  • správa SW/HW, IT infrastruktury
  • zajištění bezproblémového chodu IT technologií ve výrobě
  • řešení uživatelských požadavků
  • instalace nových SW/HW, případně jejich aktualizací, správa zálohování, instalace aplikací
  • podpora při nasazení nových aplikací a nových verzí stávajících aplikací
  • vytváření datových rozhraní a tvorbu a datovou správu technických řešení
  • implementace bezpečnostních požadavků
  • komunikace s externími dodavateli systémů
  • analýza chyb a hledání řešení systémových a aplikačních problémů
  • podpora uživatelů a řešení problémů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • zkušenost se síťovou infrastrukturou
  • znalost administrace prostředí Windows Server, Windows 7,8,X
  • samostatnost, zodpovědnost, systematičnost
  • velmi dobré komunikační vlastnosti
  • aktivní znalost AJ
  • praxe v oboru min. 3 rok výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Co vám můžeme nabídnout

měsíční bonus, 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, jazykové kurzy.

Společnost
FTE automotive Czechia s.r.o.
Adresa
Podbořany – Hlubany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel