Žiješ transformací hezkých designů do funkčního rozhraní a těší tě zprostředkovat uživatelům pohodový user experience? Samozřejmě máš smysl pro detail a průměr tě v žádném případě neuspokojí? Máš pocit, že takhle by to mělo být?

Pokud hledáš zaměstnáním nebo cítíš, že stagnuješ v aktuální práci či studuješ a chtěl/a by sis přivydělat, tak ať už máš s vývojem frontend aplikací velké zkušenosti nebo jen začínáš a chceš se zdokonalovat, ozvi se a pomoz nám dál tvořit výjimečné aplikace pro naše nadnárodní klienty.

Náplň práce

  • vývoj frontend aplikací
  • testování a úpravy kódu

Požadavky

  • znalost HTTP, HTML5, CSS, JavaScript, OOP
  • základní zkušenosti s JSON a XML
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru
  • chuť učit se novým věcem a pracovat v týmu

Výhodou

  • povědomí o Typescript, React, Angular, LESS, HBS, JSX
  • zkušenosti s tvorbou mobilních aplikací pro Android, iOS, Windows
  • znalost REST a Git
  • zkušenosti s (No)SQL databázemi

Pracoviště

  • primárně hledáme kolegu/kolegyni k nám do kanceláře v Břeclavi, ale ...
  • pokud raději upřednostňuješ klid domácího prostředí, pak není problém domluvit se na částečné home office.

Nabízíme

  • práci na full time / part time, během studia nebo jako OSVČ subdodavatel
  • adekvátní platové ohodnocení
  • práci v přátelském kolektivu v prostředí menší kanceláře, kde ti nikdo nestojí za zády a netlačí na nesmyslné deadliny
  • práce na zajímavých projektech
  • možnost seberealizace
  • možnost získání zajímavé praxe při práci s moderními vývojovými nástroji

Společnost
Noox s.r.o.
Adresa
Smetanovo nábřeží 958/8, Břeclav
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Webmaster, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Noox s.r.o., Tomáš Koníček
776 792 943