Sue Ryder je veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti, její služby jsou závislé na podpoře dárců. Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřuje na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integruje paliativní péči za podpory programu Spolu až do konce. Dobročinné obchody generují určitou část peněz na pokrytí nákladů v Sue Ryder.

prodavačka

Dobročinné obchody Sue Ryder (www.sue-ryder.cz) hledají do jedné z šesti provozoven prodavačku na 6ti hodinový úvazek.

Pracovní náplň:

• denodenní kontakt s lidmi - dárci/nakupujícími
• přijímání/odmítání darů a jejich příprava k prodeji
• práce s pokladnou
• udržování prodejny v požadovaném stavu
• aranžování zboží

Požadujeme:
• zodpovědnost
• otevřenost
• optimismus
• kreativitu
• schopnost práce v mikrotýmu
• praxe v prodeji výhodou
• „přiměřenou“ fyzickou kondici

Nabízíme:
• zajímavou práci
• vstřícnost
• 5 týdnů dovolené
• stravenky
• šestihodinový úvazek, ranní (9-15:30) nebo odpolední (12:00-18:30) - střídá se to.

V případě zájmu zašlete mailem Váš životopis Janu Dominikovi.

Společnost
Domov Sue Ryder, z. ú.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace