Specializujeme se na projektování, design a realizaci kuchyní a bytových interiérů od roku 1995. Naše produkty charakterizuje vysoká kvalita použitých materiálů, perfektní design a dokonalost v každém detailu.

SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

PRACUJTE VE FIRMĚ SEDLÁK INTERIER!

Do našeho týmu hledáme samostatnou účetní.

Náplň práce:

Zodpovědnost za kompletní vedení účetnictví.

Účtování veškerých účetních operací, kontrola všech účtů, nákladů a výnosů.

Zpracování měsíčních a ročních daňových přiznání (DPH, KH, SH, silniční daně, vyúčtování zálohové a srážkové daně, atd.)

Zodpovědnost za sestavování roční účetní závěrky a podkladů

pro podání daňového přiznání k DPPO.

Komunikace a spolupráce s externími subjekty (FÚ, ČSSZ, pojišťovnami, bankou, daňovým poradcem, dodavateli a odběrateli, atd.)

Požadujme:

Min. ukončené středoškolské vzdělání ekonomického směru.

Výbornou znalost finančního účetnictví pro právnické i fyzické osoby.

Praxe v oboru (zkušenost s účtováním více účetních jednotek najednou).

Znalost českých účetních, daňových a pracovně-právních předpisů.

Spolehlivost, samostatnost, přesnost, pečlivost, zodpovědný a aktivní přístup k práci.

Znalost práce na PC, MS Office.

ZNALOST ÚČETNÍHO PROGRAMU MONEY S3 JE VELKOU VÝHODOU.

Nabízíme:

Velmi dobré platové ohodnocení.

Možnost zkráceného pracovního poměru.

Příjemné pracovní prostředí, stálý a profesionální kolektiv.

Zázemí stabilní firmy.

Kontakt:

SEDLÁK INTERIER s.r.o.

Na Popelce 14a, 150 00 Praha 5

www.sedlakinterier.cz

Adresa
Na Popelce 1236/14a, Praha – Košíře
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel