Do našeho obchodního týmu v Praze nyní hledáme nového kolegu/kolegyni, který s námi bude dál budovat nový Love brand na trhu energetiky.

Kdo jsme:
Jsme Moravské naftové doly, MND a.s. největší těžební společnost ropy a plynu v České republice, člen silné investiční skupiny KKCG. Českým domácnostem nabízíme Plyn z první ruky a elektřinu jinak než trh. Naše nabídka je výhodná nejen cenou, ale i podmínkami – chceme posouvat zažité, bořit mýty, být féroví. V naší nabídce nenajdete žádné skryté sankce, fígle či podmínky pod čarou. Nevyužíváme podomní prodejce. Jsme jiní a zákazníci to oceňují – MND je mezi novými dodavateli co do počtu získaných nových zákazníků plynu nyní nejrychleji rostoucí firmou na trhu.

Product Manager

Náplň práce:

  • Analýzy prodejů a vývoje produktového portfolia
  • Analýza cen a cenotvorba
  • Zavedení produktů do systému, vyhodnocování
  • Návrh, vývoj a zavádění nových produktů na trh
  • Segmentace zákazníků
  • Kontrola a podpora externí produktové komunikace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Samostatnost, ambici uspět, skvělé logické a analytické myšlení, důslednost a smysl pro detail
  • Pokročilou znalost práce na PC
  • Český jazyk – rodilý mluvčí

Co vám nabízíme?

  • přátelský tým, dynamickou společnost
  • nabídka produktu, který je férový
  • zaškolení, příležitost naučit se nové věci
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příležitost seberealizace a osobního růstu

+ nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů:

  • 5 týdnů dovolené pro váš odpočinek
  • pružná pracovní doba, zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 h/týdně
  • příspěvek na stravování
  • finanční příspěvek Cafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • další skupinové benefity společností KKCG
  • další odměny dle kolektivní smlouvy

Místo výkonu práce: Vinohradská 1511/230, Praha

Termín nástupu: ihned

V případě Vašeho zájmu posílejte motivační dopis a profesní životopis.

Společnost
MND a.s.
Adresa
Vinohradská 1511/230, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel