Společnost WESTech CZ s.r.o. provozuje pod obchodní značkou iStores prodejny Apple Premium Reseller, které najdete v České a Slovenské republice. Prodejní síť iStores tvoří v České republice 5 prodejen - v Praze, Ostravě, Zlíně a Olomouci. iStores nabízí svým zákazníkům mnoholeté zkušenosti s platformou Apple, možnost řešení servisu a konzultace. Zabýváme se také prodejem Apple zařízení a souvisejících řešení do firemní sféry.

Marketingový specialista pro iStores Apple Premium Reseller

Máš chuť se rozvíjet v marketingu a vyzkoušet si od každého trochu - od návrhu billboardů, přidávání příspěvků na sociální sítě, po správu webu?
Máš rád/a firmu Apple a rád bys pracoval/a na propagaci těchto produktů? Chceš výsledky své práce vídat po celé republice?

Mezi tvoji hlavní náplň práce bude patřit:

  • příprava různorodých reklamních a propagačních materiálů, například:
    - online: bannery, newslettery, grafické návrhy stránek
    - tisk: billboardy, CLV, letáky, reklamy v tisku
  • psaní textů ke kampaním, články
  • administrace webové stránky a e-shopu istores.cz
  • aktualizace a kontrola všech údajů na webu, příprava podstránek, editace potřebných informací v HTML
  • samostatná správa sociálních sítí - facebook, instagram, twitter, linkedin
  • monitorování a dokumentace probíhajících kampaní
  • úzká spolupráce s marketingovou manažerkou a dalšími týmy společnosti

Co od tebe očekáváme:

  • máš ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • nutná znalost grafických programů Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • znalost HTML
  • zkušenosti se správou sociálních sítí

Co ti nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • práci v přátelském kolektivu na centrále v Ostravě
  • zaměstnanecké slevy na Apple produkty
  • stravenky, příspěvek na sport a relaxaci
  • firemní Mac a iPhone, možnost home office
  • možnost dalšího profesního rozvoje

Společnost
WESTech CZ s.r.o.
Adresa
Keltičkova 1231/31, Ostrava – Slezská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Marketingová komunikace, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

WESTech CZ s.r.o., Veronika Šrámková