Porsche Engineering Services, s.r.o., a daughter company of Porsche Engineering Group GmbH (PEG), is specialized in software development, electronics integration, electronics design and complex technical calculations. We cover a wide range of development activities and know-how in our locations Prague (since 2001) and Ostrava (since 2018). Our main areas of expertise embrace electric mobility, car connectivity systems and advanced driver assistance systems. These activities contribute significantly to the improvements of safety and economy of future vehicles. An integral part of the Porsche Engineering Group philosophy is international collaboration.

Junior vývojář SW v C/C++ (f/m) Ostrava

Náplň práce

  • Příprava specifikace pro vývoj softwarových komponent
  • Implementace aplikačního SW v jazyce C/C++
  • Návrh softwaru
  • Testování a dokumentace komponent
  • Diskuse koncepce a prezentace výsledků
  • Práce v mezinárodním týmu, spolupráce s ostatními skupinami vývojářů a dodavateli

Požadujeme

  • Dosažené vysokoškolské vzdělání technického směru (Bc., Ing.)
  • Výhodou absolvování oboru informatika, řídicí technika nebo příbuzných oborů
  • Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy technických univerzit
  • Znalost programování v jazyce C a/nebo C++
  • Výhodou zkušenosti s programováním v jazyce C/C++, C#
  • Výhodou zkušenosti z oblasti automotive elektroniky (řídicí jednotky, sběrnice, komunikační protokoly, diagnostika…)
  • Dobrá znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
  • Zájem o moderní technologie a automobily
  • Dobré komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • Roční výkonnostní bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvěk na sport - karta MultiSport
  • Příspěvek na stravování - stravenky
  • Dovolená - 5 týdnů za rok
  • Zdravotní volno - 5 dnů za rok
  • Rozmanitá práce na zajímavých projektech
  • Možnost občasné práce z domova
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Mentoring
  • Firemní a team buildingové akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Kuchyňka s občerstvením na pracovišti

Společnost
Porsche Engineering Services, s.r.o.
Adresa
Prokešovo náměstí 2020/6, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Věda a výzkum, IT analytik, SW architekt, Programátor, Tester, Specialista vývojového týmu, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Porsche Engineering Services, s.r.o., Kateřina Sikorová