Jazyková škola ALL English Group - specialista na firemní výuku angličtiny hledá nové posily na výuku nových firemních zakázek.

Lektor, učitel anglického jazyka

Požadujeme

V našem týmu rádi přivítáme nové sympatické kolegy a kolegyně

Těšíme se na aktivní, zodpovědné a příjemné uchazeče, kteří se rádi učí nové věci
Orientace na vztahy a práci s lidmi: slušnost, vstřícnost, poctivost

Výborná znalost anglického jazyka (minimálně B2)
Pedagogické vlohy, popř. zkušenosti

Pokud zkušenosti chybí, nevadí - talentované mladé lektory a lektorky vše naučíme

Jak se pozná talent? Prostě vám jde vystupování a jednání s lidmi tak nějak samo. Naplňuje vás pokrok lidí, které něco naučíte nebo jim jinak pomůžete v růstu.

Upravený vzhled

Zasílejte, prosím, životopisy s fotografií a motivačním dopisem.

Nabízíme

Hodinová sazba dle vašich schopností - až 180 Kč/hod

Náš metodik vás komplexně zaškolí a bude vám oporou během celé spolupráce

Termíny a rozsah práce si domluvíte dle vašich možností

Hlavní pracovní poměr nebo Dohoda o provedení práce

Mladý příjemný kolektiv, možnost dlouhodobé spolupráce

Benefity - další lektorské a jazykové vzdělávání

Kontakt s klienty z úspěšných globálních firem

Náplň práce

Výuka anglického jazyka
Skupinové, individuální, firemní kurzy

Společnost
ALL English Group s.r.o.
Adresa
Puchmajerova 208/1, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 10 000 – 20 000 Kč / jednorázově
Zařazeno: Administrativa, Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 16.11.2018 – 30.6.2019
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.