Člen koncertního oddělení se zodpovědností za

PR, TICKETING A PODPORU PRODUKCE

Požadavky:

- min. SŠ vzdělání s maturitou

- zkušenosti v oboru (znalost kulturního prostředí výhodou)

- vynikající znalost ČJ po stránce gramatické a stylistické podmínkou

- dobrá znalost AJ slovem i písmem podmínkou, NJ výhodou

- znalost rezervačního systému Colloseum výhodou

- komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti

- schopnost práce v týmu, kreativní přístup

- organizační schopnosti, flexibilita, odolnost vůči stresu, loajalita, spolehlivost

Náplň práce:

- kompletní zajištění propagace orchestru

- zodpovědnost za texty pro PR články, propagační materiály, web a sociální sítě

- správa webů, sociálních sítí a ticketingu

- komunikace s médii, veřejností a partnery, fundraising

- účast na produkčním zajištění tuzemské i zahraniční koncertní činnosti

- zodpovědnost za chod festivalu Smetanovské dny

Nabízíme:

- práci na plný pracovní úvazek (HPP), odpovídající mzdové ohodnocení

- možnost podílet se na budování značky významné kulturní instituce

- uplatnění vlastní kreativity

- práci v příjemném prostředí a dynamickém kolektivu

- nástup dle dohody

Vybrané uchazeče pozveme k osobním pohovorům. Pohovory se uskuteční v kanceláři Plzeňské filharmonie, náměstí Míru 10, Plzeň.

Své přihlášky obsahující profesní CV a motivační dopis

zasílejte přes tlačítko "Odpovědět".

Společnost
Plzeňská filharmonie, obecně prospěšná společnost
Adresa
náměstí Míru 2363/10, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel