AIA – Alternative Investment je rostoucí investiční společnost spolupracující s českými i zahraničními partnery.
Našim klientům přinášíme investice do smysluplných projektů s nadprůměrným zhodnocením.
Jsme rovněž organizátory zajímavých kulturních akcí, výstav, projektů a konferencí.
Nacházíme se minutu od Václavského náměstí.

Asistentka vedení společnosti

Do našeho týmu hledáme komunikativní, organizačně schopnou a pečlivou Asistentku vedení společnosti, variabilně na 3-4 dny v týdnu - ideálně dny: úterý, středa, čtvrtek. Nástup možný ihned.

Popis pozice:

• administrativní činnosti související s chodem společnosti

• podpora vedení společnosti

• příprava podkladů, prezentací a obchodních smluv (Word, Excel, Power Point, překlady)

• zajištění chodu kanceláře

• příprava marketingových podkladů dle šablon

• správa sociálních sítí společnosti

• komunikace s klienty a obchodními partnery

• vyřizování telefonátů, korespondence

• vyřizování objednávek, vystavování faktur

• organizace eventů v prostorách společnosti

Požadujeme:

• kreativní studentka VŠ, nejlépe ekonomického či marketingového směru

• pokročilá znalost MS Office

• příjemné vystupování

• flexibilita

• anglický jazyk na komunikativní úrovni

• vynikající organizační a komunikační schopnosti

• spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

• schopnost se samostatně rozhodovat

• český jazyk: rodilý mluvčí

Nabízíme:

• přátelské a příjemné pracovní prostředí

• odpovídající finanční odměnu s možností kariérního růstu

• zaškolení a zkušenosti v zajímavé a prestižní společnosti

• setkání se zajímavými osobnostmi české kulturní scény

• možnost rozvržení pracovní doby dle možností

• možnost práce z domova

Pokud Vás nabízená pozice zaujme, zašlete nám, prosím, Váš životopis s fotografií v češtině a krátký motivační dopis.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Společnost
AIA - Alternative Investment, s.r.o.
Adresa
Politických vězňů 1597/19, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Administrativní pracovník, Asistentka, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

AIA - Alternative Investment, s.r.o., Lada Chrástná
739 456 163