Jsme původní česká firma s téměř 25 letou tradicí. Jsme největším výrobcem a dodavatelem světelných signalizačních zařízení a telematických systémů v České republice a na Slovensku a významným exportérem těchto zařízení do zemí EU a Ruska. Máme dominantní postavení v oblasti silniční meteorologie na území České republiky a jsme předním světovým výrobcem zařízení pro detekci dopravy a vážení za jízdy. Významnou součástí našeho portfolia jsou parkovací systémy a platební terminály, které exportujeme a instalujeme po celém světě. Ke všem těchto technologiím vyvíjíme vlastní softwarové produkty a zaměřujeme se na vývoj inteligentních dopravních systémů a projektů Smart city.
Naše firma není pod zhotovitelem žádného nadnárodního koncernu, ale výrobcem finálních produktů, které dodává na trh ve více než 55 zemí světa. Nejsme montovna! Jsme firma, která navrhuje, vyvíjí, vyrábí a instaluje vlastní produkty a technologie po celém světě.

OBCHODNÍ / FINANČNÍ ŘEDITEL

Koho hledáme?

Zkušeného profesionála s odpovídající profesní praxí, který hledá novou výzvu a chce se podílet na exportní expanzi české firmy z významného hráče na evropském trhu na hráče globálního. Někoho, kdo dokáže spojit své znalosti z oboru elektrotechniky a technologií se schopnostmi obchodníka. Leadera, který dokáže motivovat a vést své podřízené k dosažení náročných cílů.

Jedná se nově vytvářenou pozici v rámci společnosti, a proto představuje výbornou příležitost pro ty, kteří mají chuť tvořit něco nového a uplatnit své nápady. Podřízená oddělení jsou obchod, marketing a business development, účtárna.

Co požadujeme?

VŠ elektrotechnického nebo ekonomického směru (MBA výhodou)
Nutná je orientace v oboru elektrotechniky a souvisejících technologií
Min. 10 let praxe na obdobné pozici, praxe z výrobní firmy výhodou
Prokazatelná zkušenost s vedením týmu
Organizační a manažerské schopnosti
Obchodní talent, prezentační a vyjednávací schopnosti
Anglický jazyk na vynikající úrovni, další jazyky výhodou

Co nabízíme?

Silně nadstandardní platové a pracovní podmínky
Možnost podílet se na globálním růstu české firmy a seberealizace při dosahování těchto cílů
Technologie, se kterými se jinde v ČR nesetkáte
5 týdnů dovolené
Automobil i pro soukromé použití


Informace o pozici

Společnost
CROSS Zlín, a.s.
Adresa
Hasičská 397, Zlín – Louky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Vrcholový management, Elektrotechnika a energetika, Ekonomika a podnikové finance, Finanční ředitel/manažer, Ředitel, IT ředitel/manažer, Výrobní ředitel/manažer, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel