Jsme původní česká firma s téměř 25 letou tradicí. Jsme největším výrobcem a dodavatelem světelných signalizačních zařízení a telematických systémů v České republice a na Slovensku a významným exportérem těchto zařízení do zemí EU a Ruska. Máme dominantní postavení v oblasti silniční meteorologie na území České republiky a jsme předním světovým výrobcem zařízení pro detekci dopravy a vážení za jízdy. Významnou součástí našeho portfolia jsou parkovací systémy a platební terminály, které exportujeme a instalujeme po celém světě. Ke všem těchto technologiím vyvíjíme vlastní softwarové produkty a zaměřujeme se na vývoj inteligentních dopravních systémů a projektů Smart city.
Naše firma není pod zhotovitelem žádného nadnárodního koncernu, ale výrobcem finálních produktů, které dodává na trh ve více než 55 zemí světa. Nejsme montovna! Jsme firma, která navrhuje, vyvíjí, vyrábí a instaluje vlastní produkty a technologie po celém světě.

TECHNICKÝ ŘEDITEL

Koho hledáme?

Zkušeného profesionála s odpovídající profesní praxí, který hledá novou výzvu a chce se podílet na exportní expanzi české firmy z významného hráče na evropském trhu na hráče globálního. Někoho, kdo dokáže spojit své znalosti z oboru elektrotechniky a technologií se schopnostmi obchodníka. Leadera, který dokáže motivovat a vést své podřízené k dosažení náročných cílů. Technika, který umí motivovat a vést svůj tým při řešení skutečně náročných technických úkolů. Technika s širokým odborným přehledem, který chápe technické a organizační souvislosti jako jeden nedělitelný celek.

Budete zodpovědní za řízení týmu HW/ SW vývojářů s počtem asi 25 osob. Proto zkušenosti s vedením a motivací lidí jsou naprosto zásadní, stejně jako Vaše odborné SW/ HW znalosti.

Jedná se o nově vytvářenou pozici v rámci společnosti, a proto představuje výbornou příležitost pro ty, kteří mají chuť tvořit něco nového a uplatnit své nápady.

Co požadujeme?

VŠ elektrotechnického směru
Min. 10 let podobnou praxi v oboru
Prokazatelnou zkušenost s vedením týmu alespoň 15 lidí
Anglický jazyk na velmi dobré úrovni, jiné jazyky vítány

Co nabízíme?

Silně nadstandardní platové a pracovní podmínky
Možnost podílet se na růstu české firmy a seberealizace při dosahování nových cílů
Práce s nejmodernějšími SW/ HW technologiemi
Technologie, se kterými se jinde v ČR nesetkáte
5 týdnu dovolené
Automobil i pro soukromé použití


Informace o pozici

Společnost
CROSS Zlín, a.s.
Adresa
Hasičská 397, Zlín – Louky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Vrcholový management, Technický ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel